Hurtownia i sklep z tanimi akumulatorami - Exide i Centra
Od 1978 roku

Masz pytania?
Zadzwoń

 • Z nami pojedziesz dalej

  Akumulatory Zabrze

  Sklep z akumulatorami w Zabrze - Akvolt

  Zakup nowego akumulatora to ważna kwestia, w końcu to on jest sercem samochodu, które pozwala na jego uruchomienie. W poszukiwaniu sprawnego rozwiązania problemu zapraszamy do sprawdzenia oferty Akvolt. Zapewniamy szybką obsługę i najwyższej jakości akumulatory w Zabrzu. Nasi pracownicy to eksperci w swoim fachu, którzy pomogą w doborze odpowiedniego modelu w najkorzystniejszej cenie na rynku.

  Akumulatory w Zabrzu

  Jeśli poszukujesz akumulatora w okolicach Zabrza, sprawdź koniecznie nasz sklep stacjonarny na ulicy Buchenwaldczyków 24. Akvolt oferuje wiele jakościowych produktów, które zostaną przez naszych pracowników dobrane w sposób idealny względem Twojego pojazdu.

  Jakie akumulatory oferujemy?

  Wśród naszej bogatej gamy produktów znajdziesz przeróżne modele z wielu serii. Oferujemy akumulatory do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, łodzi motorowych, quadów a także skuterów. Nasze produkty to akumulatory marek, które odnoszą ogromne sukcesy na międzynarodowym rynku, takich jak Centra czy Exide.

  Nasi klienci chcący kupić akumulatory w Zabrzu, z pewnością wśród naszej oferty znajdą interesujące pozycje. Dla klientów posiadających samochody osobowe oferujemy produkty takie jak m.in. akumulatory Plus, Futura, Centra Standard i również Exide Classic. Dla tych, którzy poszukują akumulatorów dla pojazdów ciężarowych polecamy akumulatory Centra Professional.

  Rozbudowana oferta akumulatorów w Zabrzu - Akvolt

  Nasz sklep Akvolt posiada bardzo dobrze rozbudowaną ofertę akumulatorów w Zabrzu przeznaczonych do różnego typu pojazdów. Mamy produkty przeznaczone m.in. dla motocykli. Wśród nich znajdą się akumulatory żelowe Exide, AGM Exide. Oferujemy również egzemplarze które są szczelnie zamknięte fabrycznie (SLA) Exide. Posiadamy rozwiązania dla innych pojazdów, takich jak łodzie motorowe, są to produkty takie jak akumulatory Exide Marine, Dual AGM oraz Equipment GEL. Akvolt oferuje także produkty dla pojazdów, które potrzebują akumulatorów o długiej żywotności. Wśród takich propozycji znajdziesz u nas m.in. akumulatory z linii Exide Mutlifit.

  Akvolt - akumulatory w Zabrzu i nie tylko

  Jesteśmy profesjonalną firmą, która w swojej ofercie posiada jedynie najwyższej jakości akumulatory w atrakcyjnie niskich cenach. Poza kwestią sprzedaży naszych produktów, zajmujemy się również pomocą w uruchamianiu samochodów na terenie całego Śląska. Jesteśmy specjalistami w kwestii uruchamiania akumulatorów, które rozładowały się z wielu przyczyn, bądź sprawdzenia czy nie lepszą opcją będzie wymiana ich na nowe egzemplarze.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia nas w sklepie stacjonarnym w Zabrzu na ulicy Buchenwaldczyków 24.

  Akumulatory
  Zabrze

  Buchenwaldczyków 24
  tel: 32 275 32 25
  kom: 660 769 071

  Akumulatory
  Gliwice

  Pszczyńska 59
  tel: 32 231 91 23
  kom: 606 381 077

  Akumulatory
  Chorzów

  3-go Maja 36
  tel: 606 309 449

  Laureat zestawienia Orły Motoryzacji