Hurtownia i sklep z tanimi akumulatorami - Exide i Centra
Od 1978 roku

Masz pytania?
Zadzwoń

 • Z nami pojedziesz dalej

  Akumulatory Gliwice

  Sklep z akumulatorami w Gliwice - Akvolt

  Padł Ci akumulator w samochodzie, motocyklu, ciężarówce albo poszukujesz akumulatora dla łodzi motorowej? Szukasz sklepu z akumulatorami w Gliwicach lub okolicy? Oferujemy bezpłatną pomoc w doborze akumulatora i wymianę akumulatora po uprzednim kontakcie. U nas zakupisz polecane przez mechaników akumulatory samochodowe Centra i Exide - serdecznie zapraszamy!

  AKVOLT S.C Gliwice, ul. Pszczyńska 59
  tel. 32 231 91 23

  Najlepsze akumulatory w Gliwicach

  Oferta naszego stacjonarnego sklepu z akumulatorami w Gliwicach obejmuje wiodące rozwiązania marek Centra i Exide. Dysponujemy akumulatorami do wszystkich pojazdów — kupisz u nas m.in. akumulatory do samochodów osobowych (takie jak Centra Standard, Plus, Futura czy Exide Classic) lub ciężarowych — tutaj najlepszym rozwiązaniem będą Centra Professional. Oczywiście, to nie wszystkie dostępne warianty. Właściciele motocykli również znajdą odpowiednie do swoich pojazdy baterie, w tym akumulatory żelowe Exide, AGM Exide czy szczelnie zamknięte fabrycznie (SLA) Exide. Marka przygotowała też akumulatory do łodzi motorowych (oferta Exide Marine, na którą składa się Equipment GEL i Dual AGM) oraz dla pojazdów wymagających akumulatorów długiej żywotności (oferta Exide Mutlfit, do którego zalicza się Equipment GEL i Dual AGM). Co więcej, w AKVOLT zamówisz także baterie S.I.A.P, które powszechnie wykorzystywane są w wózkach widłowych i platformowych oraz w wózkach typu Melex.

  Akumulatory Gliwice

  Problem z rozruchem? Skorzystaj z pomocy w odpaleniu akumulatora w Gliwicach!

  Masz problem z rozruchem swojego pojazdu, a może jesteś przejazdem i nastąpiły nieoczekiwane problemy ze strony akumulatora? Skontaktuj się AKVOLT S.C. w Gliwicach. Pomożemy w awaryjnym uruchomieniu samochodu na terenie całego śląska i doradzimy w zakupie odpowiedniego akumulatora.

  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług odpalenia akumulatora? Wbrew pozorom, nawet mając pod ręką kable rozruchowe, lepiej skorzystać z pomocy profesjonalisty – niepoprawnie wykonane uruchomienie awaryjne może doprowadzić do zwarcia, a w konsekwencji do poważnych uszkodzeń elektryki auta, a nawet jego silnika!

  Jesteśmy w stanie pomóc w uruchomieniu każdego pojazdu – nie ważne, czy akumulator rozładował się przez mróz, auto zbyt długo było nieużywane czy zapomniałeś o wyłączeniu świateł. Dodatkowo, sprawdzimy, czy Twoją dotychczasową baterię da się jeszcze naładować, czy może wymaga już wymiany.

  Chcesz skorzystać z pomocy w uruchomieniu akumulatora w Gliwicach bądź ich okolicy? Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 571 442 965 i podasz nam swoją dokładną lokalizację oraz opiszesz problem z samochodem. Nasz pracownik jak najszybciej do Ciebie przyjedzie i pomoże we właściwym odpaleniu pojazdu.

  Jeśli okaże się, że stara bateria nie nadaje się już do użytku, możesz kupić u nas nowy, markowy akumulator. Najlepsza cena najwyższej jakości akumulatorów w Gliwicach - tylko w Akvolt!

  Skontaktuj się z nami już teraz!

  Akumulatory
  Zabrze

  Buchenwaldczyków 24
  tel: 32 275 32 25
  kom: 660 769 071

  Akumulatory
  Gliwice

  Pszczyńska 59
  tel: 32 231 91 23
  kom: 606 381 077

  Akumulatory
  Chorzów

  3-go Maja 36
  tel: 606 309 449

  Laureat zestawienia Orły Motoryzacji