Hurtownia i sklep z tanimi akumulatorami - Exide i Centra
Od 1978 roku

Masz pytania?
Zadzwoń

 • Z nami pojedziesz dalej

  Skup akumulatorów i złomu

  Nie wiesz co zrobić z zużytym akumulatorem? Chcesz pozbyć się zalegającego złomu miedzianego bądź innych metali kolorowych? Zadzwoń do Akvolt – skupujemy każde ilości złomu oraz wszystkie, stare akumulatory. Zapewniamy utylizację zgodną z aktualnymi wymaganiami prawnymi – przekazując nam zużyte baterie samochodowe, zawsze otrzymasz stosowną kartę odpadu.

  Jak to działa?

  Utylizacja odpadów z Akvolt to trzy, proste kroki:

  1. Zadzwoń pod numer 604 27 91 27 lub 660 76 90 71
  2. Odwiedź nasze punkty w Zabrzu, Gliwicach, Chorzowie lub przekaż konsultantowi adres, pod który mamy przyjechać*
  3. Przekaż pracownikowi firmy Akvolt szczegółowe informacje na temat złomu, którego chcesz się pozbyć.

  W naszym skupie akumulatorów i złomu przyjmujemy zarówno duże ilości odpadów, jak i pojedyncze sztuki. Wszystkie przekazane odpady ważymy osobiście i wykonujemy indywidualną wycenę na podstawie ich masy, typu akumulatora czy złomu oraz lokalizacji miejsca odbioru – za skupowane materiały zawsze płacimy gotówką. Nasze usługi obejmują utylizację przekazanego złomu bądź akumulatorów oraz wystawienie odpowiedniej karty odpadów, zgodnej z obowiązującą ustawą o ochronie środowiska.

  Dlaczego trzeba utylizować akumulatory?

  Akumulatory zawierają toksyczne, szkodliwe dla środowiska substancje – z tego też względu, nie można po prostu wyrzucić ich na śmietnik. Wszelkie zasady, dotyczące zbierania, przetwarzania, recyklingu i unieszkodliwiania zużytych baterii regulowane są przez Ustawę o bateriach i akumulatorach z 2009 r. Jeśli więc posiadasz starą, zużytą baterię samochodową, koniecznie dostarcz ją do skupu akumulatorów Akvolt. Przyjmujemy wszystkie akumulatory i gwarantujemy ich utylizację zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Zadbaj o środowisko – oddaj stary akumulator w ręce profesjonalistów już dziś!

  * Dojazd tylko w przypadku większej ilości odpadów. Warunki ustalamy indywidualnie.

  Akumulatory
  Zabrze

  Buchenwaldczyków 24
  tel: 32 275 32 25
  kom: 660 769 071

  Akumulatory
  Gliwice

  Pszczyńska 59
  tel: 32 231 91 23
  kom: 606 381 077

  Akumulatory
  Chorzów

  3-go Maja 36
  tel: 606 309 449

  Laureat zestawienia Orły Motoryzacji