Hurtownia i sklep z tanimi akumulatorami - Exide i Centra
Od 1978 roku

Masz pytania?
Zadzwoń

 • Z nami pojedziesz dalej

  Akumulatory Chorzów

  Sklep z akumulatorami w Chorzów - Akvolt

  Kupno nowego akumulatora i jego wymiana może być sprawna i szybka, a usługi oferowane przez AKVOLT tylko to potwierdzają. Znajdziesz u nas wysokiej jakości akumulatory Centra oraz Exide w korzystnych cenach. Jeśli więc chcesz kupić akumulatory w Chorzowie, bo mieszkasz w tym mieście lub okolicach, koniecznie odwiedź nasz sklep stacjonarny.

  Kup akumulator w Chorzowie w dobrej cenie

  W AKVOLT proponujemy rozwiązania dla wszystkich, którzy potrzebują wymienić akumulator na nowy i to nie tylko w czterokołowych pojazdach. Nasza oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Mamy akumulatory do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, łodzi motorowych, quadów i skuterów. Oferujemy produkty marek, odnoszących sukcesy na międzynarodowym rynku. Przede wszystkim kupisz u nas akumulatory Centra i Exide, które cieszą się sporą popularnością wśród Polaków.

  Z jakich rozwiązań najlepiej skorzystać? Na osoby szukające akumulatorów w Chorzowie czekają produkty z różnych serii. Właścicieli samochodów osobowych na pewno zainteresują modele Centra Standard, Plus, Futura czy Exide Classic. Tym, którzy chcą zamówić akumulatory dla aut ciężarowych, polecamy Centra Professional.

  To nie cały nasz asortyment. Właściciele motocykli również znajdą w AKVOLT rozwiązania dla siebie. Proponujemy im akumulatory żelowe Exide, AGM Exide albo szczelnie zamknięte fabrycznie (SLA) Exide. Producent ma w swojej ofercie też rozwiązania do łodzi motorowych (oferta Exide Marine, składająca się z Equipment GEL i Dual AGM) oraz dla pojazdów wymagających akumulatorów długiej żywotności (oferta Exide Mutlifit, tutaj wymienić można Equipment GEL i Dual AGM).

  Jakby tego było mało, w AKVOLT zamówisz również baterie S.I.A.P. Są one powszechnie wykorzystywane w wózkach widłowych, platformowych lub pojazdach typu Melex.

  Kontakt

  Dowiedz się więcej o naszej ofercie akumulatorów w Chorzowie

  Więcej niż akumulatory w Chorzowie

  W AKVOLT wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zapewniamy pomoc w uruchomieniu samochodu na terenie całego Śląska, a dodatkowo doradzimy, który akumulator będzie najlepszym rozwiązaniem.

  Sprawdź

  Awaryjne uruchamianie akumulatora w Chorzowie

  Aby skorzystać z usługi zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem stacjonarnym z akumulatorami w Chorzowie.

  Dlaczego warto skorzystać z opcji awaryjnego odpalenia samochodu? Wbrew powszechnej opinii ponowne uruchomienie pojazdu, nawet gdy mamy kable rozruchowe, nie jest tak prostą sprawą. Niepoprawne wykonanie tej czynności może prowadzić do zwarcia, a co za tym idzie, nieść ze sobą spore konsekwencje. W najgorszym przypadku możemy uszkodzić nie tylko elektrykę auta, ale nawet silnik.

  Z pomocą pracowników AKVOLT nie musisz martwić się, że odpalenie silnika może mieć przykre rezultaty. Potrafimy uruchomić każdy pojazd, niezależnie od tego, czy przyczyną rozładowania będzie mróz, czy niewyłączone światła. Co więcej, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy akumulator można jeszcze naładować, czy lepszą opcją będzie jego wymiana.

  Akumulatory
  Zabrze

  Buchenwaldczyków 24
  tel: 32 275 32 25
  kom: 660 769 071

  Akumulatory
  Gliwice

  Pszczyńska 59
  tel: 32 231 91 23
  kom: 606 381 077

  Akumulatory
  Chorzów

  3-go Maja 36
  tel: 606 309 449

  Laureat zestawienia Orły Motoryzacji